Zmiany w godzinach Mszy św. w Lipcu i Sierpniu

W Niedziele 3 i 10 Lipca 2022 oraz 7 i 14 Sierpnia 2022 w naszej Parafii nie będzie polskich Mszy św. o zwykłych godzinach. W tych dniach Msze św. będą sprawowane w języku angielskim w godzinach:

Telford – o godz. 11:00

Stafford – o godz. 11:00

Shrewsbury – Msze św. w Katedrze – o godz. 8:30, 11:00, 16:30 i o 18:00

W pozostałe Niedziele Lipca (17,24 i 31 Lipca) i Sierpnia (21 i 28 Sierpnia) Msze św. będą odprawiane według stałego porządku.

Msza św. w pierwszy Piątek Lipca (1 Lipca) odbędzie się jak zwykle.

Msza św. w pierwszy Piątek Sierpnia (5 Sierpnia) zostaje odwołana.

W Lipcu i Sierpniu w pierwszy i drugi Poniedziałek miesiąca nie będzie także modlitwy Różańcowej.

Wszelkie sprawy związane z kancelarią prosimy załatwiać na bieżąco telefonicznie lub e-mailem.

Polska Szkoła Sobotnia w Telford zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w Sobotę 25 Czerwca w godz. od 10:00 do 14:00 w szkole w Charlton w Wellingtonie. W programie m.in.: konkurencje sportowe, nauka tańca, malowanie twarzy, loteria fantowa; a w menu: grillowana polska kiełbasa, wata cukrowa, zapiekanki, polskie wypieki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy !