I Komunia św. 2020 – termin, próby oraz pierwsza spowiedź

Przypominamy, iż I Komunia św. odbędzie się 3 Października 2020 (Sobota) o godz. 15:00 w Kościele św. Patryka w Telford.

Próby przed uroczystością I Komunii odbędą się 19 Września (Sobota) oraz 26 Września (Sobota) 2020 o godz. 15:00 w Kościele w Telford. Obecność na obu próbach jednego rodzica wraz z dzieckiem jest obowiązkowa.

Tak jak było powiedziane w związku z pandemią koronawirusa istnieje możliwość, aby dziecko, które zostało przygotowane do przyjęcia I Komunii św. w roku 2019/20 przyjęło I Komunię w dowolnym i dogodnym dla Rodziny terminie – w każdą Niedzielę na Mszy św. w Stafford (o godz. 12:30) lub na Mszy św. w Telford (o godz. 17:00) lub w każdy pierwszy Piątek miesiąca na Mszy św. w Telford (o godz. 18:00). W takim przypadku proszę wcześniej powiadomić księdza o zamiarze przyjęcia przez dziecko I Komunii św.

Pierwsza spowiedź św. dzieci przed uroczystością Komunii – termin zostanie podany na pierwszej próbie (19 Września – Sobota).